Automatyczna maszyna ochraniacze na obuwie zgrubienie T klamra G klamra jednorazowe PE włókniny ochraniacze na obuwie, biuro w domu Automatyczna maszyna ochraniacze na obuwie zgrubienie T klamra G klamra jednorazowe PE włókniny ochraniacze na obuwie, biuro w domu Automatyczna maszyna ochraniacze na obuwie zgrubienie T klamra G klamra jednorazowe PE włókniny ochraniacze na obuwie, biuro w domu Automatyczna maszyna ochraniacze na obuwie zgrubienie T klamra G klamra jednorazowe PE włókniny ochraniacze na obuwie, biuro w domu Automatyczna maszyna ochraniacze na obuwie zgrubienie T klamra G klamra jednorazowe PE włókniny ochraniacze na obuwie, biuro w domu Automatyczna maszyna ochraniacze na obuwie zgrubienie T klamra G klamra jednorazowe PE włókniny ochraniacze na obuwie, biuro w domu

Automatyczna maszyna ochraniacze na obuwie zgrubienie T klamra G klamra jednorazowe PE włókniny ochraniacze na obuwie, biuro w domu

zł19.69 zł13.39
W magazynie
j111784

Kolor: dip
Rozmiar: T type,G type(optional)
Numer Modelu: бахила do butów

 • Cechy:

  1. łatwy w instalacji i obsłudze: Łatwy w instalacji, łatwy w użyciu, po prostu krok na jednej nodze.

  2. prosta konstrukcja: utrzymanie bardziej wygodne, bardziej niezawodna jakość, brak skomplikowanych elementów elektronicznych.

  3. wykorzystuje mechaniczny zasada sprężyny: można go używać bez zasilania, nie tylko chronią środowisko, ale i umieszczając w każdej pozycji!

  Opis:

  Przędza ochrony środowiska był używany przez długi czas, co nie jest łatwe, aby odparuje i ma długą jędrność.

  Dane techniczne:

  Kolor:niebieski

  Materiał:PE non-woven farblic

  Typ:typ T,typ G(opcja)

  Pakiet Zawiera:

  100 * бахила do butów

  Uwagi:

  1. ze względu na różnice między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor elementu.Gwarantujemy, że styl jest taki sam, jak pokazano na zdjęciach.

  2. Proszę, pozwól małej różnicy rozmiarów z powodu różnych ręcznych pomiarów.

  Tagi: automatyczny dozownik pokrywy bagażnika automatyczne, automatyczny modny dozownik бахил do butów, фитинговая rura, polietylenowa rura, 6 mm pneumatyczny, 8 mm t, PU rurka, ochronna automatyczna maszyna rozdzielacza pokrywy buta, automatyczny dozownik бахил Pakistan, trójnik pneumatyczny.

 • Opinie (0)

  Napisz opinię

Pokrewne produkty