KastKing Pond Hopper Sling Tackle Bag na ramię przynęta Wędkarska Torba o dużej pojemności Wielofunkcyjny z manualną skrzynią biegów KastKing Pond Hopper Sling Tackle Bag na ramię przynęta Wędkarska Torba o dużej pojemności Wielofunkcyjny z manualną skrzynią biegów KastKing Pond Hopper Sling Tackle Bag na ramię przynęta Wędkarska Torba o dużej pojemności Wielofunkcyjny z manualną skrzynią biegów KastKing Pond Hopper Sling Tackle Bag na ramię przynęta Wędkarska Torba o dużej pojemności Wielofunkcyjny z manualną skrzynią biegów KastKing Pond Hopper Sling Tackle Bag na ramię przynęta Wędkarska Torba o dużej pojemności Wielofunkcyjny z manualną skrzynią biegów KastKing Pond Hopper Sling Tackle Bag na ramię przynęta Wędkarska Torba o dużej pojemności Wielofunkcyjny z manualną skrzynią biegów

KastKing Pond Hopper Sling Tackle Bag na ramię przynęta Wędkarska Torba o dużej pojemności Wielofunkcyjny z manualną skrzynią biegów

zł364.45 zł189.52
W magazynie
j1554

Pochodzenie: CN(pochodzenie)
Skorzystaj z: Uniwersalny
Główna komora może pomieścić: Dwie półki na sprzęt 3600 dolarów i organizując kieszenie
Numer Modelu: Torba Procy Hoppera Stawu
Materiał: Nylon
marka: casting
Funkcja B: Ukryty podwójny uchwyt pręta
Ze stojakiem lub nie: No
Warstwy: Dwuwarstwowy
Funkcja A: Z łbem stożkowym kieszeń na butelkę z wodą
Przednia Kieszeń Posiada: Jeden zasobnik trackle może 3600 i organizując kieszenie

  • Cechy Produktu:

    1. Uniwersalna konstrukcja – zbiornik KastKing Pond Hopper został zaprojektowany z elastycznością, która pozwala dostosować się do państwa potrzeb w połowach zarówno w słodkiej, jak i słonej wodzie.Oferuje on podstawowe funkcje, niezbędne do zarządzania wędką/cewką, narzędziami, przynętami i narzędzi w ciągu kilku godzin wędkowania, nie obciążając ciebie.

    2. Twardy i odporny na wodę – zbiornik KastKing Pond wykonane z wytrzymałego nylonowego materiału 420d rip-stop dla wyjątkowej długoterminowej wydajności i niezawodności. 3. wbudowany uchwyt pręta/butelki – miej wolne ręce, dwie ukryte kieszenie zapinane na zamek oferują bezpieczny sposób transportu pręta, combo, wody lub sody oczyszczonej. 4. efektywna organizacja narzędzi – zaprojektowany do przechowywania i transportu narzędzi połowowych, zbiornik stawu może skutecznie zarządzać wszystkim, czego potrzebujesz w ciągu dnia wędkowania. 5. cechy funkcjonalne – podwójne zawiasy zamki oferują szybkie i łatwe sterowanie jednym palcem, a regenerujące zamki gwarantują, że twoja torba nie będzie bezużyteczna z powodu przypadkowego rozkładu zamek błyskawiczny.

    Tagi: szczypce wędkarskie pesca, casting, 6000 cewek, кастинговая Odlewnia cewka kastking, przynęta dla джеркбейта, materiały do wędkowania, cewka piscifun, casting Sharky 3, casting Megatrona, касткинг Sharky iii.

  • Opinie (0)

    Napisz opinię

Pokrewne produkty