Beetle Car Model Toy 1/32 With Pull Back For Kids Christmas Gifts 1967 Alloy Diecast Classic Toy Collection Beetle Car Model Toy 1/32 With Pull Back For Kids Christmas Gifts 1967 Alloy Diecast Classic Toy Collection Beetle Car Model Toy 1/32 With Pull Back For Kids Christmas Gifts 1967 Alloy Diecast Classic Toy Collection Beetle Car Model Toy 1/32 With Pull Back For Kids Christmas Gifts 1967 Alloy Diecast Classic Toy Collection Beetle Car Model Toy 1/32 With Pull Back For Kids Christmas Gifts 1967 Alloy Diecast Classic Toy Collection Beetle Car Model Toy 1/32 With Pull Back For Kids Christmas Gifts 1967 Alloy Diecast Classic Toy Collection

Beetle Car Model Toy 1/32 With Pull Back For Kids Christmas Gifts 1967 Alloy Diecast Classic Toy Collection

zł30.95 zł20.12
W magazynie
j191004

Skala: 1
Kategoria: Model Samochodu
Tryb sterowania: Zarządzanie mocą
miejsce pochodzenia towaru: Powiat Чэнхай
Materiał: Metalowe
Kod kreskowy: TAK
Dane techniczne: 15*6.4*7.6 cm
Dowód: CE
Numer Modelu: 1
Statek/Wojskowo-Morski Statek: Inne
Numer kodu kreskowego: Bugatti-Czarny
Pochodzenie: CN(pochodzenie)
Typ: Samochód
Przedział Wiekowy: > 14 lat
Ostrzeżenie: STOP
Odpowiedni wiek: Dzieci 4-6 lat

 • Potrzebne są inne style można skontaktować się z działem obsługi klienta lub

  1. Online-płatność.

  2. proszę, skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji bankowych do przelewu.

  1. Co do ekspresowej wysyłki, jeśli wybierzesz tryb ekspresowy, proszę, skontaktuj się z nami, aby potwierdzić ekspresowa wysyłka, którą wybierasz (Yunda, Zhongtong, Guotong, Shunfeng itp.), Po dokonaniu płatności wraz z frachtu, my dostarczymy towar w ciągu 72 godzin.Jeśli wystąpią szczególne okoliczności, skontaktujemy się z tobą w góry.

  2. Co do logistyki, to obniżone opłaty zwykle są wypłacone w dniu przyjazdu, a towar powinien być odebrany na karawany.Logistyka dostawy może być dobrana przez klienta (proszę wspomnieć cargo telefon Chenghai) lub możemy wybrać bardziej odpowiedni dla ciebie (Uwaga: możemy tylko pomóc kupującemu ocenić Fracht tutaj, rzeczywisty fracht głównie opiera się na sumie w momencie dostawy.Możemy kontrolować czas dostawy, ale nie możemy powiedzieć, czas przybycia karawany.Proszę zrozumieć, dziękuję.)

  1. gdy kupujący odbiera towar, proszę dokładnie sprawdzić towar przed personelu logistycznego i towarowy firmy.Jeśli karton wykryto poważnie zdeformowany i uszkodzonej, taśma uszczelniająca jest uszkodzony i uszkodzony, a taśma uszczelniająca jest niekompletny, że istnieją wyraźne oznaki, że jej rozpakowany i otworzył.Proszę rozpakować rzeczy i sprawdź ich twarzą w twarz.Jeśli zostanie wykryty jakiś błąd, należy umówić się z logistycznego firmy o odszkodowanie twarzą w twarz.Jeśli to nie może być rozwiązany, proszę nie podnosić towar najpierw skontaktować się z nami w cargo stacji do negocjacji; w przeciwnym razie towar zostanie przyjęty bez zastrzeżeń po podpisaniu.

  2. Dostarczamy towary w imieniu naszych klientów i przechodzimy procedurę wysyłki i transportu.Koszt wysyłki należy wpłacić w dniu przyjazdu.Po otrzymaniu towaru, jeśli są jakieś uszkodzenia, Fracht może być gwarantowany.Zazwyczaj zaleca się nie dokonywać przedpłaty.

  1. w zasadzie, nie przyjmujemy zwrotów.Produkty mogą być wymieniane przez negocjacje z powodu problemów z jakością fabryki, ale poniesione koszty transportu ponosi kupujący, po otrzymaniu zwróconych produktów, wymienimy towar razem, gdy klient kupi towar w następnym razem.Nie możemy zaakceptować sytuacji wysyłania ich razem, gdy zostanie wykonana kolejna dostawa.Przesyłki ponosi klient!Musimy poinformować o tym naszej firmie Wangwang customer service, przed wysłaniem go z powrotem.

  2. ze względu na specyfikę zabawki produktów nie można ich porównywać z pozostałymi urządzeniami.Dlatego wszystkie zabawki i produkty sprzedawane przez naszą firmę, nie realizują politykę trzech gwarancji.W przypadku wystąpienia problemów po użyciu nasza firma nie ponosi żadnej odpowiedzialności, jeżeli w ramach możliwości naszej firmy, pomożemy rozwiązać te problemy, ale wszystkie związane z tym koszty poniesie klient.Specjalne produkty są przetwarzane zgodnie z odpowiednią umową, osiągnięte między naszym personelem obsługi klienta i gośćmi.

  3. następujące warunki nie mogą być zwrócone: zwrócony opakowanie produktu jest uszkodzony lub jest niekompletny, akcesoria produktu lub związane z nimi informacje nie są podobne, nie odnowione lub zmienione bez zezwolenia, nie są używane lub przechowywane są zgodnie z tradycyjnymi metodami, a także poza okres obsługi posprzedażnej.

  1. cały z naszych sprzedanych produktów rygorystycznie testowane kontrolerzy jakości w celu zapewnienia jakości produktów.Jednak z powodu różnych niepewnych czynników nasza fabryka może zagwarantować tylko 97% -98% jakości produktów po przybyciu, 2%-3% jest zwolniony od odpowiedzialności.

  2. towary wysyłane przez naszą firmę, zupełnie nowe.przed dostawą zapewnimy, aby opakowanie produktu była w dobrym stanie i czysty, a karton był solidny.Jednak w trakcie transportu produktów, zwłaszcza w niektórych miastach dalekobieżnych, poszczególne produkty mogą zostać uszkodzone podczas transportu (na przykład, małe zadrapania spowodowane przez poszczególne starcia, na przykład, niewielka deformacja poszczególnych kolorowych pudełek, zapakowane w kolorowe pudełka, itp. Transport odbywa się z zewnętrznej firmy logistycznej, która jest poza naszą kontrolą.Odpowiedzialność za szkody spowodowane transportem, możemy prowadzić nie będziemy.Czas transportu zależy od pogody, lokalizacja pojazdu, warunków ruchu i innych czynników i nie jest używany jako przyczyny zwrotu.

  3. nasze zabawki są dobrej jakości i niskiej ceny, i są warte swoich pieniędzy.Niektórzy klienci czują, że jakość wykonania rażące, ущербное, nie bardzo dobre materiały, nie takie, jak się wydawało, itp., Jednak nie są to problemy jakości, niezależnie od tego, że nie jest idealne, zbyt wybredni klienci, proszę, wybaczcie mi, proszę, zastanów się i spójrz wyraźnie przy zakupie, proszę skontaktować się z nami, jeśli nie wiadomo.

  4. Wszystkie wymiary są mierzone ręcznie, a margines błędu 1-2 cm jest normalne.Wszystkie zdjęcia przesłane.Z powodu różnego oświetlenia i ekranów będzie jakaś różnica w kolorze.Proszę, wybacz mi.

  Ten element wchodzi w życie automatycznie, gdy klient zdecyduje się zamówić nasze produkty, i obu stronom nie ma konieczności podpisywania i pieczętowania ją oddzielnie.Jeśli nie zgadzasz się z powyższymi warunkami, proszę, pomyśl o wyraźnym potwierdzeniu umowy, zanim zamówić produkty w naszej firmie.

  Tagi: Beetle samochód gioco, 132 model, złota habesha, Model Samochodu, zabawka Ducati, model samochodu volkswagen beetle, różowy Żuk odlewanego pod ciśnieniem, vw beetle diecast, telefon stacjonarny retro, Żuk.

 • Opinie (1)

  • Personderrico

   Perfect like photos!!!

  Napisz opinię

Pokrewne produkty