30-milimetrowe zestawy żywicy Beauty Soldier goddess self-assembled A-109

30-milimetrowe zestawy żywicy Beauty Soldier goddess self-assembled A-109

zł32.89 zł28.94
W magazynie
j34227

Materiał: Żywica
Skala: 1
Przedział Wiekowy: > 14 lat
Ostrzeżenie: Самосборка
Ilość elementów w zestawie: 9

 • Instrukcja Obsługi Urządzenia:

  1. Nasz model produktów - to wszystkie produkty z żywicy tylko z białą folią, które wymagają polerowania, montażu i malowania.Oni jeszcze się nie skończyły i trzeba będzie kupić narzędzia i farby oddzielnie

  2. rozmiar produktu 1/35 wynosi około 50 mm wysokości, rozmiar 1/24 wynosi około 75 mm wysokości, rozmiar 1/18 wynosi około 90 mm

  3.Materiał produktu jest międzynarodowo uznane wysokiej jakości żywica z cienkiej формовкой w szczegółach i umiarkowanej twardości.Sam w sobie tworzywo sztuczne nie jest trwałe, dlatego produkcja musi być ostrożny.Produkcja obejmuje opakowania pudełka i spożywcze karty.

  4. Gdy otrzymasz produkt, proszę nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania.Proszę, upewnij się, tak jak my będziemy odpowiedzialni za zamówienie i rozwiązywać swoje problemy.

  5. Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, proszę dać nam pięć gwiazdek, dziękuję bardzo!

  6. Wskazówki użytkowania: w przypadku, jeśli jest jakaś wygięta część, można dmuchać i podgrzewać ją za pomocą suszarki, aż stanie się miękka, a następnie można ją zrobić w różne formy.

  Proporcje: 1:48

  Materiał: плойрезин

  Lista de embalagem: 1 szt solider

  Tamanho: 3 cm

  Nota: Este produto precisa de pintar por si mesmo

  Tagi: Kaboszon 30 mm, wzorcowy żywica, 1 10 żywicowy biust, fantastyczna żywica, model bf 109, wojskowy żołnierzy, model Tamiya, 450 г0, 135 żywica, męskie Tamiya.

 • Opinie (6)

  Napisz opinię

Pokrewne produkty