Zestawy do haftu,zestawy do haftu artystycznego z wydrukowanym wzorem,11CT-płótno do dekoracji wnętrz malarstwo,kwiaty, pełna NCKF007 Zestawy do haftu,zestawy do haftu artystycznego z wydrukowanym wzorem,11CT-płótno do dekoracji wnętrz malarstwo,kwiaty, pełna NCKF007 Zestawy do haftu,zestawy do haftu artystycznego z wydrukowanym wzorem,11CT-płótno do dekoracji wnętrz malarstwo,kwiaty, pełna NCKF007 Zestawy do haftu,zestawy do haftu artystycznego z wydrukowanym wzorem,11CT-płótno do dekoracji wnętrz malarstwo,kwiaty, pełna NCKF007 Zestawy do haftu,zestawy do haftu artystycznego z wydrukowanym wzorem,11CT-płótno do dekoracji wnętrz malarstwo,kwiaty, pełna NCKF007 Zestawy do haftu,zestawy do haftu artystycznego z wydrukowanym wzorem,11CT-płótno do dekoracji wnętrz malarstwo,kwiaty, pełna NCKF007

Zestawy do haftu,zestawy do haftu artystycznego z wydrukowanym wzorem,11CT-płótno do dekoracji wnętrz malarstwo,kwiaty, pełna NCKF007

zł107.34 zł62.26
W magazynie
j34284

Materiał: 100% bawełna
Miejsce produkcji: Zhejiang, Chiny
Pochodzenie: CN(pochodzenie)
Nazwa produktu: zestawy do haftu krzyżykiem
Druk Na Płótnie: Precyzyjny drukowany wzór
Asortyment Haftów: Pełna Haft
Sposób Pakowania Płótna: Składany
Rodzaj Wzoru: Kwiatowy
Rodzaj Płótna: Monomer
Chińska Marka: Kaka haftu krzyżykiem
Ramka: No
marka: NoEnName_Null
Typ: Pakiet
Skorzystaj z: Obrazy
numer produktu: NCKF007
Opakowanie Zewnętrzne: Kolorowe Pudełko
Styl: Nowoczesny

 • Zestawy do haftu,zestawy do haftu artystycznego z wydrukowanym wzorem,11CT-płótno do dekoracji wnętrz malarstwo,kwiaty, pełna NCKF007

  Marka: KAKA Cross stitch

  Nazwa produktu: zestawy do haftu

  Zastosowanie: dekoracja domu/hotelu/biura & dar

  Materiał włókien: bawełna i jedwab

  Druk na płótnie: sprawdzian drukowany wzór

  Asortyment Haftów: Pełna

  Rodzaj płótna: Monomer

  O ilości wątków: z 30% dużą ilością wątków, wystarczy absolutnym.

  Porady: jeden вышивальную wątek można podzielić na 6 nitek, do tego 11ct,użyj 3 jednej nici do pikowania i 2 nici do tylnego ściegu.Nie należy używać nici w owczarni, inaczej produkcji nici będzie za mało.

  Zewnętrzny Cutton(prawdziwe strzelanie)

  Zdrowy

  Stosując oryginalny eko-bawełna w Xinjiang, Chiny,wykorzystując dwa razy technologię bicia,oczyszczoną od 18 procesów,aby osiągnąć wysoką wytrzymałość, dobry połysk, nie blakną,nie jest łatwo gromadzi się doskonałą jakość.

  Jedwabna nić(prawdziwe zdjęcie)

  Piękna мерсеризация

  Jedwabna nić jest wykonana z bawełny metodą rysowania, oleju silikonowego, o wysokiej stabilności stereotypów i barwienia,z jedwabistym połyskiem i tekstury,jasnym kolorze, silne poczucie trójwymiarowości,gotowy obraz realistyczny.

  Bardzo wysoka dokładność

  Korzystając z zaawansowanych w świecie urządzeń precyzyjnych,drukowanie niezwykle dokładne,absolutnie nie stronnicza,kolor jest jasny i łatwo identyfikowane.

  Вышивальные Igły

  Wytrzymałe i trwałe

  Korzystanie z oryginalnych koreańskich profesjonalnych produkcji igieł,trwałych, trudno odkształcalnych przy zginaniu.Ostrze igły jest czysto,końcówki igły na siłę wprowadza palec w brzuch też nie zranić rękę,okrągła głowica chroni ręce.

  Wyświetlacz Wpływu Produktu

  Wskazówka: powyższe zdjęcia są rzeczywistymi zdjęciami naszych produktów (CKA0001 Elk).Produkt, który otrzymasz, bo model jest inny, może być wyższy rozmiar, kolor,ilość, itp. nie może być w pełni spójne, jest to normalne zjawisko.

  płótno i nici

  TK pokazuje liczbę kwadratów w cal (2,54 cm).Im mniejsza liczba, tym większa kratka, tym większa liczba tym mniejsza kratka.

  9CT odnosi się do дюйму, w tym kratki 9, z czterema wątki вышивальной linie haftu, trzy wątki вышивальной linii rowka, tkactwo bardzo prosta, nadaje się do czystego początkujących;

  11CT-to cal, zawierający kratkę 11, z trzema nićmi вышивальной linie haftu, dwa wątki вышивальной linii rowka, nice tkania trudności umiarkowanego, idealny dla początkujących, zaawansowanych;

  14CT-to cal, zawierający kratkę 14, z dwóch nici haftu linie haftu, z jednej nici haftu linii rowka, tkactwo bardziej skomplikowane, nadaje się dla zaawansowanych.

  Ilustracja

  Ilustracja wszystkim metody haftu ściegu

  Środki ostrożności

  1. tkanina złożyć dwa razy, tworząc "dziesiątce" słownych fałdy, znaleźć centralny punkt przecięcia, na rysunku centralnych punktów zaznaczyć numer linii, znaleźć odpowiednią вышивальной nici igły, w centrum tkanki igły do haftu.

  2. na początku i na końcu nie przestańcie igłę węzłem, odstawić na około 1 cm nici i dociśnij tylną część tkaniny.

  3. jeden kwadrat jest pełna knit stitch, kolorowy blok na rysunku nie jest rzeczywisty kolor linii haftu.Proszę określić numer linii, zgodnie z numerem linii wyboru linii haftu.

  4. najpierw wyszywana mniej, po wypełnieniu więcej.Dla dużej działki kolory najpierw kontur haftować na zewnątrz, a następnie wlewa się do środka.Do wzorów, które mają tylko dwa lub trzy kolory i potrzebują częstych szwy, można pracować z wieloma igłami jednocześnie.

  5. należy unikać szycia z jednego obszaru do drugiego w dużej odległości od siebie.Bo linia haftu za ściereczką, zwłaszcza więcej ciemne linie, pojawią się na przedniej części płótna, więc proszę najpierw skończysz obszar, a następnie zacząć haftować innego obszaru.

  6. вышивайте kierunek, aby być konsekwentnym, aby naszkicować zarys, aby uczynić pracę bardziej kolorowe, na wzór haftu kończy ostatni krok krawędzi haka.

  1. Jeśli masz jakieś pytania, proszę nie wahaj się skontaktować z nami.A my odpowiemy w ciągu 24 godzin z wyjątkiem weekendów.

  2. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, proszę, nie martw się.Można najpierw skontaktować się z nami.Obiecujemy, że postaramy się zrobić wszystko, aby ci pomóc.

  3. Proszę zwrócić uwagę na różnicę czasu między nami.Pracujemy w Chinach.

  Harmonogram naszego czasu pracy.

  Ogólny problem

  1.It wygląda bardzo trudno haftować, czy mogę go skończyć?

  Często haftowane krzyżykiem przyjaciele powinni wiedzieć, że haftować czas, najbardziej ból głowy-to nie haft, ale większość czasu poświęca na punktowy kratkę.Jednak nasz krzyżyk Kaka - to precyzyjna drukowanie.Obraz drukowany na вышивальной tkanki, co eliminuje czas liczenia kraty.Więc to będzie dużo szybciej podczas zakończenia.

  2.taki duży obraz mogę haftować długo, haftowania nićmi brakuje, jak to zrobić?

  Nasz Kaka haftu wszystkie haftowane nici więcej, niż rzeczywista dawka 30%.haftowane z trzema nićmi, вышивальные nici będą większe.Ponadto, trzeba tylko pilnować budżetu produkcji nici, aby zapłacić odpowiednią opłatę, będziemy dożywotnio uzupełniać nici.

  3.po otrzymaniu towaru czuję niedosyt, czy mogę wrócić?

  Staramy się uzyskać towary, po tym, jak u was wystąpi jakiekolwiek niezadowolenie, to może być zwrócony, ale trzeba ponosić koszty transportu tam i z powrotem.Jeśli jest problem z jakością produktów, to koszty transportu tam i z powrotem ponosimy my.

  Tagi: haft krzyżykiem brzoskwinia, zestaw do haftu krzyżykiem print, kanwa do haftu, kanwa haft, dinozaur do haftu, motyl dziewczyna haft krzyżem, wesoły niedzielny dom, canva plastik, afrykańska haftu krzyżykiem, tkanina haftu Aida.

 • Opinie (1)

  • Jrfans360

   Very nice. I recommend the seller because the delivery is done in less than 10 days. Thank you very much to the seller.

  Napisz opinię

Pokrewne produkty