2 w 1 ławka ze stali nierdzewnej ciasto skrobak zestaw wielofunkcyjnych narzędzi do pieczenia chleba z pomiarem do pieczenia ciasta narzędzia 2 w 1 ławka ze stali nierdzewnej ciasto skrobak zestaw wielofunkcyjnych narzędzi do pieczenia chleba z pomiarem do pieczenia ciasta narzędzia 2 w 1 ławka ze stali nierdzewnej ciasto skrobak zestaw wielofunkcyjnych narzędzi do pieczenia chleba z pomiarem do pieczenia ciasta narzędzia 2 w 1 ławka ze stali nierdzewnej ciasto skrobak zestaw wielofunkcyjnych narzędzi do pieczenia chleba z pomiarem do pieczenia ciasta narzędzia 2 w 1 ławka ze stali nierdzewnej ciasto skrobak zestaw wielofunkcyjnych narzędzi do pieczenia chleba z pomiarem do pieczenia ciasta narzędzia 2 w 1 ławka ze stali nierdzewnej ciasto skrobak zestaw wielofunkcyjnych narzędzi do pieczenia chleba z pomiarem do pieczenia ciasta narzędzia

2 w 1 ławka ze stali nierdzewnej ciasto skrobak zestaw wielofunkcyjnych narzędzi do pieczenia chleba z pomiarem do pieczenia ciasta narzędzia

zł44.88 zł26.93
W magazynie
j34364

Typ Narzędzi Do Ciast I Wyrobów Cukierniczych: Łopatki Do Ciast I Wyrobów Cukierniczych

 • 2 w 1 ławka ze stali nierdzewnej ciasto skrobak zestaw wielofunkcyjnych narzędzi do pieczenia chleba z pomiarem do pieczenia ciasta narzędzia

  Punkty uchwytu:

  1. 6-calowy skrobak ze stali nierdzewnej z pomiaru prowadnicy bardzo nadaje się do ostrego i precyzyjnego cięcia, podczas gdy plastikowy skrobak można użyć do zgarniania i cięcia bardziej delikatnych powierzchni bez zarysowań. 2 różnych skrobak do ciasta mogą być używane do wszystkich rodzajów rozdrobnionej żywności.

  2. uchwyt wyrafinowane kształty i gładkie w ręku.Jest wygodny i pasuje do dłoni.Zapewnia również dobry antypoślizgowy uchwyt, dzięki czemu chwyt i kontrolę silniejszy; zakrzywiony uchwyt jest bardziej wygodny, niż bezpośredni uchwyt, i ją łatwiej utrzymać i technikę, co jest bardzo przydatne w kuchni.

  3. trwałe ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 430, który jest trwały i trwały, nie rdzewieje, łatwe do czyszczenia i jest bezpieczny w zmywarce; nie tylko ma wartość pomiaru na dnie, ale i ma wartość pomiaru, wydrukowany na jednej stronie, gdy formuła musi być cięte, to naprawdę pomaga przetwarzać ciasto.

  4. zdrap ciasto z powierzchni roboczej, nie pozostawiając zarysowań, wyjąć ciasto i pokroić warzywa/mięso, dobrze pokroić i dodać linię, aby go niezastąpionym narzędziem kuchennym; znacznie lepiej niż nóż, bardziej skuteczne i elastyczne.

  Opis:

  Materiał: stal nierdzewna 430/PE

  Rozmiar: 15*11.3*2.6 cm

  Kolor: Żółty

  Pakiet zawiera:

  1 * Skrobak Do Ciasta

  1 * Выскабливая Panel

  Tagi: piec chleb, chleb skrobak, skrobak do ciasta, хлеборезка, nóż do ciasta, ciasto, zestaw gwintu stempla, skrobak do wyrobów cukierniczych, łopatka do ciasta, skrobak do farby.

 • Opinie (1)

  • Chikvilad

   Correct quality. Very slow shipping took 65 days to arrive.

  Napisz opinię

Pokrewne produkty