Nowy 5.2 Nowy 5.2 Nowy 5.2

Nowy 5.2" metalowa obudowa komory baterii pokrywa tylna pokrywa dla Sony Xperia XZ1 G8341 G8342 tylna pokrywa baterii obudowa

zł61.14 zł56.84
W magazynie
j34525

marka: РТБЕСТОЙЗ
Kompatybilny Marka: Sony Ericsson
Numer Modelu: Sony Xperia XZ1 G8341 G8342
Projekt: BAR
Materiał: Metalowe

 • Uwaga: szanowny każdy kupujący,gdy zostawiasz komentarz, uprzejmie prosimy o nie udostępnianie zdjęciem naszego towaru w odwołaniu.proszę, proszę, proszę.Dziękuję bardzo.Nowy 5.2" metalowa obudowa komory baterii pokrywa tylna pokrywa dla Sony Xperia XZ1 G8341 G8342 tylna pokrywa baterii obudowa cechy produktu: rodzaj produktu:tylna pokrywa baterii odpowiedni model: Sony Xperia XZ1 G8341 G8342

  Pakiet: 1X pełna obudowa

  Płatność

  * Akceptujemy AliPay.

  * Wysyłamy towar tylko z potwierdzoną adres wskazany przez Jeczmienmlody.pl.

  Zwrot

  1. Wszystkie produkty zostaną wysłane Jeczmienmlody.pl Stand Shipping ,Epacket lub rejestrowanej lotniczą z Chin.

  2. Proszę poczekać do 72 godzin przygotowania do wysyłki.Dalej normalnie, wyślemy paczkę w ciągu 48 godzin kiedy otrzymaliśmy zapłaty.

  3. Oferujemy kombajn wysyłki do kupującego który zamówił więcej niż jeden element razem czas od tego samego miejsca, aby zapisać część opłat pocztowych.

  4. nie będziemy ponosić odpowiedzialności za utratę towaru z powodu niewłaściwego lub недоставленного adresy.

  Obsługa Klienta

  * W przypadku stwierdzenia wady produktu od budowy lub uszkodzenia, proszę, skontaktuj się ze mną w ciągu 7 dni od daty otrzymania produktu, aby się go zorganizować.a my dołożymy wszelkich starań, aby byli państwo zadowoleni.

  Jeśli nie możemy tego zrobić, po prostu zapłać za dostawę towaru (- ów) z powrotem, a my w pełni zwrócimy ci pierwotną cenę zakupu przez czek firmy, nie wliczając kosztów wysyłki.

  * Wszystkie towary powinny być zwrócone w stanie "jak nowe", w oryginalnym opakowaniu i zawierać wszystkie akcesoria.Produkty zwrócone w uszkodzonym stanie, zostaną zwrócone klientowi bez wymiany lub zwrotu.

  Nie ponosimy odpowiedzialności za towar, który nie otrzymał lub który nie został zwrócony zgodnie z następującymi warunkami:

  A) nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty pocztą po powrocie zwróconego towaru.

  B) towar musi być odpowiednio zapakowane i ubezpieczone u przewoźnika na całą kwotę zakupu.

  C) jakiekolwiek zwrócone produkty, posiadające jakiekolwiek oznaki nadużywania lub celowego uszkodzenia, zostaną odrzucone i zwrócone do nadawcy na koszt nadawcy.

  Dziękuję za przestrzeganie tych zasad zwrotu, abyśmy mogli nadal przynosić doskonałe produkty na Jeczmienmlody.pl!

  Opinie

  1) Jeśli masz jakieś pytania, proszę, skontaktuj się z nami poprzez wiadomość Jeczmienmlody.pl lub działem obsługi klienta przez e-mail .należy zwrócić uwagę, że na e-maile będą odpowiadać nasi pracownicy działu obsługi klienta od poniedziałku do piątku od 09:00 do 23:00 (za wyjątkiem dni świątecznych)

  2) można się spodziewać, aby uzyskać odpowiedź na twoje zapytanie w ciągu 24 godzin. (Za wyjątkiem weekendów i dni świątecznych)

  Opinia jest ważna dla nas wszystkich, zaangażowanych w Jeczmienmlody.pl!Zostawimy ci pozytywny komentarz po tym, jak wyjdziesz do nas.

  3) opuszczać negatywną informacje zwrotne lub sieciowej opinię nigdy nie jest dobrym sposobem na rozwiązanie problemu .

  Doceniamy, że możesz skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię lub neutralny komentarz .Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby pomóc ci rozwiązać problem jak najszybciej.

  *Klient zadowalający nasz cel!Cenimy swoją opinię, proszę, zostaw komentarz dla nas, jeśli masz produkt, będziemy traktować tak samo.Jeśli masz jakieś pytania, proszę, skontaktuj się z nami.

  Tagi: bateria bst, xperia xz1, xperia xz1 kompaktowy akumulator, xperia xz premium etui, grupa sony xperia xz1, zakrzywiony xperia xa2, przypadek ramki xperia xz1, e6553, d6503, kompaktowa obudowa xz2.

 • Opinie (2)

  • Rudharst

   ok

  • Iago The Duel

   Lovely

  Napisz opinię

Pokrewne produkty