Luksusowy portfel etui na telefon Gigaset GS190 sztuczna skóra retro klapka magnetyczne modne torebki pasek Luksusowy portfel etui na telefon Gigaset GS190 sztuczna skóra retro klapka magnetyczne modne torebki pasek Luksusowy portfel etui na telefon Gigaset GS190 sztuczna skóra retro klapka magnetyczne modne torebki pasek Luksusowy portfel etui na telefon Gigaset GS190 sztuczna skóra retro klapka magnetyczne modne torebki pasek Luksusowy portfel etui na telefon Gigaset GS190 sztuczna skóra retro klapka magnetyczne modne torebki pasek Luksusowy portfel etui na telefon Gigaset GS190 sztuczna skóra retro klapka magnetyczne modne torebki pasek

Luksusowy portfel etui na telefon Gigaset GS190 sztuczna skóra retro klapka magnetyczne modne torebki pasek

zł16.79 zł15.94
W magazynie
j34861

W magazynie: TAK
miejsce pochodzenia towaru: Guangdong,Chiny
Fabryka: TAK
Dane techniczne: Sztuczna skóra
Kolor: Czarny niebieski brązowy, różowy, czerwony, złoty
Typ: Flip Case
Opakowania Detaliczne: TAK
marka: HenryHair
Funkcja: Z Kieszonką Na Wizytówki
Kompatybilny Marka: Dla Gigaset GS190
Projekt: Monochromatyczne
Hurtownia: TAK

 • Luksusowy portfel etui skóra sztuczna retro klapka magnetyczne modne torebki pasek

  WYSYŁKA

  jeśli masz złą, uszkodzonego, wadliwego lub niezgodnego z opisem towaru, prosimy o kontakt z nami w celu częściowego/całkowitego zwrotu lub wymiany na nasz koszt.

  będziemy szczęśliwi, aby pomóc zwrotu lub wymiany w ciągu 5 dni od daty otrzymania towaru, pod warunkiem, że wszystkie oryginalne opakowanie i akcesoria znajdują się w oryginalnym stanie.

  jeśli wolisz sprowadzić towar z powrotem do dalszego rozwiązania, prosimy o kontakt z nami w góry.kupujący ponosi odpowiedzialność za zwrot kosztów wysyłki w każdych okolicznościach.

  OPINIE

  1.zostawimy 5-gwiazdkowego pozytywną opinię wszystkich kupujących.

  2.Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem, naszym celem jest, aby was bardziej niż szczęśliwi, mając do czynienia z nami.

  3.jesteśmy zależni od twojej satysfakcji, aby odnieść sukces.Więc twoja opinia jest bardzo ważna dla nas.

  Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, proszę, nie zostawiaj żadnych negatywnych opinii, przed skontaktowaniem się z nami.

  4.obiecujemy, że zrobimy to dla ciebie jak najszybciej.

  Tagi: gigaset gs270 plus, гигасет, obudowa gigaset gs160, walizka gigaset, gs110, gigaset gs195, ГУАНЬЦИНЬ, gigaset gs180 silicon case, Szary Rekin, obudowa gigaset gs100.

 • Opinie (0)

  Napisz opinię

Pokrewne produkty