100szt 10 ml puste różowy błyszczyk rurki eyeliner tusz do rzęs rurka wielokrotnego użytku DIY rzęsy butelki makijaż, kosmetyczne, pojemniki 100szt 10 ml puste różowy błyszczyk rurki eyeliner tusz do rzęs rurka wielokrotnego użytku DIY rzęsy butelki makijaż, kosmetyczne, pojemniki 100szt 10 ml puste różowy błyszczyk rurki eyeliner tusz do rzęs rurka wielokrotnego użytku DIY rzęsy butelki makijaż, kosmetyczne, pojemniki 100szt 10 ml puste różowy błyszczyk rurki eyeliner tusz do rzęs rurka wielokrotnego użytku DIY rzęsy butelki makijaż, kosmetyczne, pojemniki 100szt 10 ml puste różowy błyszczyk rurki eyeliner tusz do rzęs rurka wielokrotnego użytku DIY rzęsy butelki makijaż, kosmetyczne, pojemniki

100szt 10 ml puste różowy błyszczyk rurki eyeliner tusz do rzęs rurka wielokrotnego użytku DIY rzęsy butelki makijaż, kosmetyczne, pojemniki

zł477.67
W magazynie
j34899

Rozmiar: 10ml
Numer Modelu: L56661
Pochodzenie: CN(pochodzenie)

 • 100szt 10 ml puste różowy błyszczyk rurki eyeliner tusz do rzęs rurka wielokrotnego użytku DIY rzęsy butelki makijaż, kosmetyczne, pojemniki

  Nazwa Produktu: Rurka

  Kolor: jak pokazano

  Materiał: Plastik

  Rozmiar: 1.6*10.88 cm

  Pojemność: 10 ml

  Opinie I Obsługa:

  Naszym celem bonnieway-zapewnienie obsługi klientów na najwyższym poziomie, a nasi specjaliści z działu obsługi klienta są gotowi rozwiązać każdy twój problem.Jeśli masz jakieś pytania na temat czasu dostawy i uszkodzonego jakości i detalach, które nie zostały uzyskane, proszę, skontaktuj się z nami, możemy dać ci zadowolony odpowiedź i rozwiązanie.Jesteśmy bardzo wdzięczni za twój 5-gwiazdkowy pozytywną opinię i proszę, nie zostawiaj negatywną opinię, nie prosząc o pomoc.

  Obiecujemy, aby zapewnić najlepsze usługi dla naszych cennych klientów.Sprzedajemy produkty wysokiej jakości z najlepszą ceną i bonus obsługą.Na wszystkie pytania odpowiemy w ciągu 24 godzin ( z wyjątkiem sobót, niedziel i dni świątecznych ).Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

  Płatności:

  Przed zakupem, upewnij się, że adres dostawy jest poprawna.Lub nie,proszę, popraw go przed wypłatą.

  Proszę wpisać w płatności wiedomosti w przypadku płatności, jeśli masz jakieś specjalne życzenie (kolor/rozmiar).

  Dla bardziej precyzyjnej dostawy należy podać numer telefonu.

  Termin Dostawy I Doręczenia Przesyłki:

  Wysyłamy towary na całym świecie lotniczym.

  Szczegóły zostaną wysłane w ciągu 1-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.

  Szczegóły wysłane przez DHL/Fedex/TNT/UPS ( wyślemy pakiet z wolnego numeru przesyłki ), najwięcej w kraju zwykle osiąga się wśród 3 do 8 dni roboczych.

  Termin dostawy zależy od miejsca docelowego i innych czynników, może on potrwać do 23 dni.Jeśli nie można uzyskać go przez 23 dni.Proszę, skontaktuj się z nami, aby uzyskać uprawnienia.

  Wysyłka może się różnić w zależności od uroczystości, imprez i innych niepewności.Nie możemy zagwarantować, że czas przyjazdu.

  Należy pamiętać, że jeśli adres wysyłki jest zdalnym, to może wystąpić dodatkowe opłaty za obsługę.

  Cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.

  Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu.

  Tagi: rury błyszczyk, błyszczący tubkę do ust, Warga, korona błyszczyk rurka, pusta lip rurka, tusz do rzęs wodoodporny, poszczególne rury błyszczyk, błyszczyk pełniejsze, błyszczyk do ust z logo, dziwaczne różowe słoiki kosmetyczne.

 • Opinie (0)

  Napisz opinię

Pokrewne produkty