50szt Silikonowa spódnica pomocniczy hak отсадочный hak morskiej haczykiem jig głowica haczykiem super silny 50szt Silikonowa spódnica pomocniczy hak отсадочный hak morskiej haczykiem jig głowica haczykiem super silny 50szt Silikonowa spódnica pomocniczy hak отсадочный hak morskiej haczykiem jig głowica haczykiem super silny 50szt Silikonowa spódnica pomocniczy hak отсадочный hak morskiej haczykiem jig głowica haczykiem super silny

50szt Silikonowa spódnica pomocniczy hak отсадочный hak morskiej haczykiem jig głowica haczykiem super silny

zł139.30
W magazynie
j34927

Pozycja: Ocean Rock Фшинг
Kategoria: PRZYNĘTA
marka: jinhongkang
Typ: Przynęta

 • Rozmiar Haków: Nr 13

  Haki Kolor:Gold Zastosowanie: Wymiana Haka Z Silikonowej Spódnicy

  1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

  2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

  3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

  4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

  5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

  6. Jeśli nie otrzymasz swojego zamówienia po upływie 60 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Będziemy go śledzić swoje zamówienie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej.Nasz cel-zadowolenie klienta!

  7. Czas Dostawy:

  1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni na zwrot od daty jego otrzymania.Jeśli towar znajduje się w posiadaniu więcej niż 7 dni, zostanie on uznany za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!

  Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

  2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i identyfikator zamówienia.

  3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Jeczmienmlody.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

  4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

  1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem przedmiotów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

  2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY SZCZEGÓŁY

  OKRES GWARANCJI UPŁYNĄŁ.

  Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Jeczmienmlody.pl!

  Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna.Prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli spełnić twoje zadowolenie.

  Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

  Tagi: przynęta dla ryb morskich, кондукторный metal, głęboki led, hak nieutwardzona джиговой głowicy, sztuczna powierzchni przynęty, pomocniczy hak domowej, hak do джиговой głowicy lixada, hak pomocniczy, kalmar jig świecące przyrządy do, silikonowy hak do jig-głowicy.

 • Opinie (1)

  Napisz opinię

Pokrewne produkty