Wysokiej jakości ekran LCD i digitizer montaż kompletny wymiana wyświetlacza LCD Lenovo Tab3 8 / TB3-850 / TB3-850F / TB3-850M z narzędziami Wysokiej jakości ekran LCD i digitizer montaż kompletny wymiana wyświetlacza LCD Lenovo Tab3 8 / TB3-850 / TB3-850F / TB3-850M z narzędziami Wysokiej jakości ekran LCD i digitizer montaż kompletny wymiana wyświetlacza LCD Lenovo Tab3 8 / TB3-850 / TB3-850F / TB3-850M z narzędziami Wysokiej jakości ekran LCD i digitizer montaż kompletny wymiana wyświetlacza LCD Lenovo Tab3 8 / TB3-850 / TB3-850F / TB3-850M z narzędziami Wysokiej jakości ekran LCD i digitizer montaż kompletny wymiana wyświetlacza LCD Lenovo Tab3 8 / TB3-850 / TB3-850F / TB3-850M z narzędziami Wysokiej jakości ekran LCD i digitizer montaż kompletny wymiana wyświetlacza LCD Lenovo Tab3 8 / TB3-850 / TB3-850F / TB3-850M z narzędziami

Wysokiej jakości ekran LCD i digitizer montaż kompletny wymiana wyświetlacza LCD Lenovo Tab3 8 / TB3-850 / TB3-850F / TB3-850M z narzędziami

zł136.51
W magazynie
j35211

Numer Modelu: Lenovo Tab3 8 / TB3-850 / TB3-850F / TB3-850M
Typ: ekran dotykowy
marka: ipartsbuy

 • Дескриптон

  O produkcie

  1. Wymiana ekranu LCD + ekran Dotykowy digitizer assembly dla Lenovo Tab3 8 / TB3-850 / TB3-850F / TB3-850M.

  2. wymień stary, uszkodzony, wadliwy, uszkodzony

  3. Aby urządzenie bardziej orzeźwiającego niż kiedykolwiek

  4. w pełni sprawny i działa

  5. każdy produkt został przetestowany i jest w dobrym stanie przed wysłaniem

  6. zalecane jest profesjonalny montaż.Nie będziemy ponosić odpowiedzialności po zainstalowaniu ekranu.

  Przed Zainstalowaniem Uwagi

  Porady 1: Test przed instalacją

  Podczas badania nie należy zdejmować folię ochronną lub przywieszki.Proszę zwrócić uwagę na problem elektryczności statycznej.

  Przed przystąpieniem do jakiejkolwiek naprawy, koniecznie uziemić właśnie pasem ESD (wyładowanie elektrostatyczne).Pozwoli to uniknąć uszkodzenia podzespołów elektronicznych telefonu na skutek wyładowania elektrostatycznego.

  Koniecznie załóż okulary ochronne i należy uważać, aby nie skaleczyć się w palec odłamkami szkła.

  Porady 2: symulacja testów

  Wymiana ekranu-jest to bardzo delikatny produkt.Zalecamy przeprowadzenie testów przed instalacją.Proszę, naśladuje badania, co oznacza, że telefon osobno, (płyta główna + wyświetlacz LCD lub ekran) kabel audio jest podłączony i nowy zamiennik, włączenie zasilania, test jest zakończony.Jeśli test odbył się normalnie, należy zainstalować go.Jeśli on nie może pokazać, prosimy o kontakt z nami po raz pierwszy.I, proszę, nie zmuszajcie go zainstalować w telefonie komórkowym.Nie ponosimy odpowiedzialności po zainstalowaniu ekranu.

  Tips 3: nie wyginać kabel zbyt mocno

  Proszę, upewnij się, że LCD kabel nie перегибается.Ponad 90 stopni zgięte spowoduje czarny wyświetlacz.

  LCD wyświetlacz jest zabezpieczony пузырчатым workiem, nie będziemy oferować gwarancję na instalację.Informacje ogólne zgodność z Lenovo Tab3 8 / TB3-850 / TB3-850F / TB3-850M typów ekran LCD + ekran dotykowy digitizer w komplecie

  Zdjęcia

  Wysyłka 1. China Post Ordinary Small Packet Plus można śledzić tylko w Chinach i żadnej informacji o śledzeniu w twoim kraju nie ma. 2. EMS, DHL, UPS, TNT lub lotnicza dla metody wysyłki są zabezpieczone. 3. Darmowa wysyłka: Darmowa wysyłka, aby wybrać kraj & Inny sposób wysyłki.Proszę sprawdzić listę wysyłki i pakowania w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji. 4. czas dostawy: EMS, UPS, DHL, Fedex i TNT : 3-7 dni.W rzadkich przypadkach, surowe celne przerwy sprawi, że czas dostawy trochę dłużej, proszę uzbroić się w cierpliwość. 5. nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek wypadki, opóźnienia lub inne kwestie, które są odpowiedzialnością usługi dostawy. 6. wszelkie należności opłaty lub opłaty są na odpowiedzialność kupujących. 7. prosimy uważnie sprawdzić swój adres podczas przetwarzania zamówienia. 8. Nie wahaj się do nas z każdym pytaniem, oferujemy państwu satysfakcjonującej odpowiedzi.

  Cła i podatków 1. Większość produktów podlegają uiszczenia należności celnych przywozowych (np.USA) lub inne opłaty, a także inne opłaty, w tym podatek od wartości dodanej (VAT) lub inne podatki.Jeśli mają one zastosowanie, to będą one obowiązywać i być określona podczas przetwarzania przesyłki odpowiednio przez organy celne w danym kraju.Proszę sprawdzić przywóz politykę swojego kraju, aby zrozumieć i zainstalować stosowalność i swoją odpowiedzialność za wszelkie takie opłaty lub podatki dla produktów, które kupujesz. 2. wszystkie obowiązujące cła i podatki, jeśli w ogóle, nie są wliczone w cenę zakupu zamówienia lub umowy.Jeśli są one stosowane i są pobierane, to one są (a nie naszej, producenta lub dostawcy produktów) wyłączną i wyłączną odpowiedzialność i muszą zostać uregulowane bezpośrednio do twojego rządu lub firmy kurierskiej w momencie dostarczenia produktów. 3. płatność powyższych opłat, opłat i podatków nie jest naszym obowiązkiem (a także odpowiedzialnością producenta lub dostawcy produktów). 4. nie będziemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek dostawy lub celną opóźnienie, tak jak to jest poza naszą kontrolą.

  Gwarancja i zwroty 1. Tylko wadliwy towar zostanie zaproponowany na wymianę. 2. wadliwe produkty muszą być zwrócone w ciągu 30 dni od daty złożenia zamówienia. 3. to może potrwać do 7 dni roboczych, aby zrealizować zwrot po tym, jak otrzymamy produkt.Upewnij się, że telefon nie ma sztucznych uszkodzeń, nie rozbierać go na części.Powrotna wysyłka płatne przez kupującego.Wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#. 4. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Jeczmienmlody.pl.Czy można wybrać sobie wymianę. 5. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

  Skontaktuj się z nami 1. jesteśmy zależni od naszej satysfakcji klienta, aby odnieść sukces.Więc twoja opinia jest bardzo ważna dla nas.Jak masz swój towar, proszę, zostaw komentarz dla nas, to powie nam, że masz swoje towary.Możemy również odpowiemy pozytywnych opinii w tym samym dniu. 2. Jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów.Proszę zostawić nam pozytywną opinię i wyobraź sobie nasz najlepszy serwis, najlepsze jakości produkt swoim znajomym. 3. skontaktuj się z nami przed wyjazdem każdy negatywny neutralny komentarz.Będziemy współpracować z państwem w celu rozwiązania wszelkich problemów.

  Tagi: obudowa T5, bursztynowa bransoletka, przezroczysty płaszcz, Ekran LCD lenovo tab 7, lenovo tab3 80 lcd, tab3 8 wyświetlacz LCD, Wyświetlacz LCD lenovo tab3 8plus, lenovo tab3 8 ekran LCD, pokrywa parasola, tb3 850m.

 • Opinie (0)

  Napisz opinię

Pokrewne produkty