Premium HDMI przedłużacz nieskompresowany, 1080P HDMI z włókna optycznego kanału do 20 km, zawierają nadajnik i ресевер Premium HDMI przedłużacz nieskompresowany, 1080P HDMI z włókna optycznego kanału do 20 km, zawierają nadajnik i ресевер Premium HDMI przedłużacz nieskompresowany, 1080P HDMI z włókna optycznego kanału do 20 km, zawierają nadajnik i ресевер Premium HDMI przedłużacz nieskompresowany, 1080P HDMI z włókna optycznego kanału do 20 km, zawierają nadajnik i ресевер Premium HDMI przedłużacz nieskompresowany, 1080P HDMI z włókna optycznego kanału do 20 km, zawierają nadajnik i ресевер Premium HDMI przedłużacz nieskompresowany, 1080P HDMI z włókna optycznego kanału do 20 km, zawierają nadajnik i ресевер

Premium HDMI przedłużacz nieskompresowany, 1080P HDMI z włókna optycznego kanału do 20 km, zawierają nadajnik i ресевер

zł537.84 zł430.27
W magazynie
j35214

Rozmiar: 125*90*25mm (LxWxH)
Wsparcie: HDMI 1.3; HDCP 1.2
Typ Włókna: Tryb Single
Tryb transmisji: Nieskompresowany, w wysokiej rozdzielczości, stabilność
Prędkość Transmisji Danych: 10,2 Gbit / s
Port optyczny: Симплексный SC
Obsługa Rozdzielczości: 1920*[email protected] Hz maks.
Numer Modelu: HM-HDMI-SC-N02
marka: GuantaiTelcom
Zasięg transmisji: S/M 0~20 km, M/M 0~500 metrów
Typ Złącza: SC/UPC

  • Nowy przyjazd wysokiej jakości ,szybka wysyłka i szybka dostawa.

    Wysoka przejrzystość, несжатая transfer, super stabilność.

    Funkcja: 1. Ten system HDMI over fiber jest używany do wysyłania sygnałów HDMI wysokiej rozdzielczości na zdalne urządzenie do transmisji audio/wideo przez jeden kabel światłowodowy ze złączem SC/SC. 2. urządzenie może osiągnąć odległości dystrybucji sygnału do 20 km(12,4 km) po jednym SC/SC однорежимному 9/125 µm do 500 m (1640 stóp) po jednym SC/SC многорежимному 50/125 lub 62,5/125 µm. nadaje się zarówno do uniwersalnego rodzaju włókien(S/M i M/M). 3. несжатая transmisja HDMI, wyjście obrazu w wysokiej rozdzielczości, bez strat.Сверхстабильная skrzynia biegów i długą żywotność. 4. Obsługa rozdzielczości do 1920*1080P. 5. Łatwa instalacja, brak konieczności napędu, plug and play 6.MTBF (średni czas między awariami) ponad 100 000 godzin

    Specyfikacja:

    Opcja

    Opis

    Wideo

    Standardy

    HDMI 1.3; HDCP 1.2

    Maksymalna częstotliwość taktowania pikseli

    165 Mhz

    Maksymalna prędkość transmisji danych

    10,2 Gbit / s

    Zakres uprawnień

    Do [email protected]

    Łącznik

    HDMI żeński

    Impedancja

    100Ω

    Światłowód

    Interfejs

    Złącze SC

    Typ włókna

    Uniwersalny однорежимный lub wielomodowy

    Długość fali

    S/M 1310nm, 1510nm

    Moc transmisji

    ≥-9,5 dbm

    Zasięg transmisji

    Standard: 0~20 km trybu pojedynczego włókna, 0~500 metrów wielomodowe włókna

    Inne

    Źródło zasilania

    Zasilacz: DC 5V/2A

    Rozproszenie mocy

    MAX 5 W

    Temperatura

    Temperatura pracy: -5~ +70°c

    Wilgotność

    Pracy: 5% ~ 90%

    Rozmiar 125*90*25 mm (Dxsxw)

    Gwarancją

    2 lata bezpłatnej gwarancji

    Zawartość opakowania: 1 x HDMI nadajnik (TX) 1x HDMI odbiornik (RX) 1x 3m SC/SC однорежимный patch cord włókno 2 x zasilacz (USA/UE/wielka Brytania/AU jest dostępny), 1 x instrukcja obsługi

    Wysyłka : wysyłamy W orldwide, szczegóły zostaną wysłane w ciągu 1~2 dni ROBOCZYCH (спотовый zapas) po pełnej zapłaty !Wyślemy go pisać wieloryba lub wyrażamy ,inne specjalne funkcje dostosowane model, wśród 7days po otrzymaniu odszkodowania.

    Płatność : lipay /Paypal

    Zasady zwrotu:

    1. zwrot pieniędzy jest oferowana tylko za wadliwe produkty, o których poinformowano w ciągu 7 dni od daty otrzymania.

    2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po.

    3. zmienimy twój towar, jeśli okaże się wadliwy w ciągu 14 dni.

    4. kupujący powinien zapłacić za swoje pocztowe opłaty, aby zwrócić towar do nas.Opłaty za wysyłkę i obsługę przesyłki nie podlegają zwrotowi w żadnym przypadku.

    5. proszę, skontaktuj się z nami poprzez e-mail, zanim zwrócić towar, bo niektóre rozwiązania mogą nie wymagać zwrotu towarów.Zwrócony towar musi być w nowym stanie ze wszystkimi akcesoriami.

    6. gwarancji nie pokrywają szkody wynikające z niewłaściwego użytkowania lub zgodności.

    8. dokładamy wszelkich starań, aby służyć każdemu klientowi jak najlepiej.

    gwarancja jakości:

    1.dwa lata gwarancji, kupić z ufnością!

    2. Jeśli towar nie spełnia się, kiedy go otrzymałeś, prosimy zwrócić go w ciągu 14 dni, wymieniamy na nowy lub zwrócimy ci pieniądze z powrotem.Proszę, skontaktuj się z nami, zanim go zwrócić.

    3. Jeśli znajdziesz jakieś wady towaru w ciągu 3 miesięcy, a my wyślemy ci wymianę bez dodatkowych kosztów lub zwrócimy pieniądze po otrzymaniu wadliwego towaru.

    4. Jeżeli część jest niepełna po 3 miesiącach, to wciąż możemy przyjąć że można wysłać go z powrotem do nas.Nowy jeden zostanie wysłana do ciebie po tym jak otrzymaliśmy brakowego szczegół, ale trzeba uiścić dodatkową opłatę wysyłki.

    Innych Zasad:

    1. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne cło lub podatek na import.

    2. po otrzymaniu płatności za towar, zostawimy pozytywną opinię.Jeśli towar nie spełnia się, kiedy masz go, proszę, nie wahaj się z nami skontaktować.

    3. wszystkie e-maile będą wysyłane w ciągu 1 dnia roboczego.Jeśli nie otrzymasz naszą odpowiedź, a my odpowiemy najszybciej po otrzymaniu ponownie wysłane e-maile jak najszybciej.

    4. Tylko Poważny Kupujący!Proszę, postaw zakład tylko wtedy, jeśli zgadzasz się ze wszystkimi warunkami.

    125*90*25 mm (Dxsxw)

    Tagi: przedłużenie włókien optycznych hdmi2 0, kabel hdmi pc tv, odtwarzacz dvd wyjście vga, Przedłużenie włókien optycznych 4k hdmi, światłowodowy kabel hdmi, światłowodowy przedłużacz vga, kabel hmi, crestron hdmi fiber extender, clable hdmi, włókna optyczne przedłużenie sdi.

  • Opinie (0)

    Napisz opinię

Pokrewne produkty