100pcs błyszczący papier Happy birthday cake Topper deser ciastko dekoracji dostawy na Urodziny 100pcs błyszczący papier Happy birthday cake Topper deser ciastko dekoracji dostawy na Urodziny 100pcs błyszczący papier Happy birthday cake Topper deser ciastko dekoracji dostawy na Urodziny 100pcs błyszczący papier Happy birthday cake Topper deser ciastko dekoracji dostawy na Urodziny 100pcs błyszczący papier Happy birthday cake Topper deser ciastko dekoracji dostawy na Urodziny 100pcs błyszczący papier Happy birthday cake Topper deser ciastko dekoracji dostawy na Urodziny

100pcs błyszczący papier Happy birthday cake Topper deser ciastko dekoracji dostawy na Urodziny

zł17.41 zł12.19
W magazynie
j35401

Materiał: Karton
Typ Zestawu: TAK
Przypadek: Walentynki
Rodzaj handlu hurtowego: Tak(>50 Szt.)
szablon: Jednolity Kolor
Numer Modelu: topper tort

  • Aby twoje ciasta na urodziny bardziej atrakcyjne, kup te błyszczące ciasta, aby je ozdobić!Cechy: Małe топперы do ciast "wszystkiego najlepszego", dodaj wspaniałe uczucie dla twoich ciast, babeczek, deserów i wielu innych.Idealna dekoracja do każdego przyjęcia urodzinowego.Wykonana z błyszczącego papieru, błyszczących i łatwe.Uwaga: karty i wykałaczki są wysyłane osobno, proszę, skleić je razem samodzielnie.

    wskazówki: o płatność: 1. płatność musi być dokonana w ciągu 15 dni od złożenia zamówienia, w przeciwnym razie zamówienie zostanie anulowane przez system. 2. proszę, upewnij się, że wypełniłeś wszystkie szczegółowe informacje, takie jak osoba kontaktowa (imię i nazwisko do języka rosyjskiego), adres i numer telefonu podczas wypełniania informacji o kupującym. 3. Jeśli ПАТМЕНТ nie jest dostępny lub jest nieprawidłowy, twoja rezerwacja zostanie anulowana przez system.Ponowne wysyłanie i zwroty : jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktów lub zamówień, proszę nie otwierać spór łatwo, możesz skontaktować się z nami po raz pierwszy, zajmiemy się tobą jak najszybciej i dać zadowalające rozwiązanie.Opinie : 1).Proszę, proszę, zostaw nam 5 gwiazdek, jak tylko będziesz zadowolony z zakupu. 2).Proszę nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich zakupów, możemy rozwiązać wszystkie problemy z tobą.Dziękuję!

    Tagi: dekoracje na urodziny, topper tort, happg urodziny ciasto topper, urodziny wystrój impreza, topper tort na urodziny, wystrój świątecznego ciasta, топперы ciasto filiżanki urodzin, Топперы Do Tortu Na Urodziny, 50 ciasto topper, ciasto świeca topper flamingo.

  • Opinie (9)

    Napisz opinię

Pokrewne produkty