Darmowa wysyłka 10.1 Darmowa wysyłka 10.1

Darmowa wysyłka 10.1" inch PMP7110D3G PMP7110D wyświetlacz LCD ekran panelu tablet PC

zł96.73
W magazynie
j35507

 • Opis:

  * Kompatybilny z : PMP7110D3G

  * Rozmiar:10,1 cala

  * 100% sprawdzone przed wysyłką

  Ostrzeżenie:

  *Podręcznik instalacji nie wchodzi w zakres dostawy, nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia spowodowane instalacją tego akcesorium,proszę, upewnij się, że wiesz, jak ustawić go przed zakupem, Dzięki za dobre zrozumienie!

  *Jesteśmy po prostu w stanie zagwarantować, że ten, który masz, będzie kompatybilny z twoim tabletem,

  *Proszę, nie kupuj, jeśli nie akceptujesz zgodny digitizer ekran dotykowy klasy A+ z różnymi numerami przewodów elastycznych, tak jak nasza nazwa/opis/zdjęcia stanu nie są dostępne na rynku, dzięki!

  1.każdy ekran testowany przed wysyłką & 100% pracuje;napraw/wymień stary, uszkodzony, wadliwy,uszkodzony wadliwy ekran. 2.po otrzymaniu towaru nie drzyj folię, nie należy przyklejać klejem na plecach, najpierw sprawdź samochód, zdjąć stary ekran, włóż nowy ekran i sprawdź, normalna czy czułość.Proszę, nie zapomnij, aby najpierw spróbować samochód.Upewnij się, że jakość jest w porządku.Zainstalować ponownie.it łatwo spalić płytę główną i ekran, nie ponosimy odpowiedzialności. 3.przed próbą podłączenia zasilanie musi być wyłączone ,w przeciwnym razie łatwo spali płytę główną i ekran.Jeśli to się nie uda, nie będziemy ponosić odpowiedzialności.

  Szczegóły produktu:

  opakowanie:

  Tagi: мультипад, 3g, 101 ekran dotykowy, P5, ekran tabletu, ПМТ, wyświetlany czujnik, ekran prestigio, ekran prestigio multipad 4, 7-calowy ekran dotykowy.

 • Opinie (1)

  • Rbrt White

   Norms.

  Napisz opinię

Pokrewne produkty