Screechers Wild SMOKEY-pojazd poziom 2 Screechers Wild SMOKEY-pojazd poziom 2 Screechers Wild SMOKEY-pojazd poziom 2 Screechers Wild SMOKEY-pojazd poziom 2 Screechers Wild SMOKEY-pojazd poziom 2

Screechers Wild SMOKEY-pojazd poziom 2

zł80.56
W magazynie
j35508

 • Na czym ona polega?

  Zawróć i skręcaj!Gotowy do звериному zdrowotna.Ze Smoky nie będzie żadnego konkurenta na torze.To dziki Визгун 2 - go poziomu, maszyna-maszyna patrolowa, która staje się okrutny białym niedźwiedziem.

  A dlaczego ci się to podoba?

  Rzuć go w energetyczny dysk i галлюцинируйте z jego obrót o 360 ° w powietrzu do przekształcenia radiowozu w niedźwiedzia z ogromnymi pazurami.

  Smokey będzie twoim partnerem zawodów!Razem można ożywić przygody z serii Wild Screechers.Dzikie визгуны i ludzie spędzają najbardziej spektakularne walki, aby uzyskać jak najwięcej energii dysków.Walcz, aby złapać je wszystkie!

  Czego uczą?

  Dzikie Визгуны rozwijają wyobraźnię, umiejętności manualne i zaangażowanie, oprócz zwiększenia socjalizacji i promocji kolekcjonerskich.

  To, co musisz wiedzieć...

  Zabawka zawiera 1 Smokey, 3 energetycznych twardego (1 z nich ekskluzywny), 1 holograficzny chrom i instrukcję obsługi.Jest to zalecana zabawka od 6 lat.Wybierz swój Визгун z 19 dostępnych modeli i przygotuj się do bitwy z dzikimi Визгунами!

  Tagi: Визгун dziki, transformacja zabawki, konwertuj, samochód transformator robot zabawka, zabawka robot, девастор, transformacja dinozaura, transformacja trzmiela, Тобот, samochód robot.

 • Opinie (1)

  Napisz opinię

Pokrewne produkty